Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Język niemiecki

Język niemiecki jest jednym z najpopularniejszych kursów w naszej szkole, zajęcia dostosowane są do różnych stopni zaawansowania kursantów. Przygotowujemy do matury i egzaminów, oferujemy naukę dzieciom i dorosłym, a także organizujemy najbardziej efektywne zajęcia indywidualne.

Od czerwca 2018r. rozszerzamy ofertę w zakresie języka niemieckiego o:

1. Szkolenie językowo-branżowe dla osób planujących podjęcie pracy w charakterze opiekunki osób w podeszłym wieku, w krajach niemieckojęzycznych.


2. Trening dla tlumaczy symultanicznych /na żywo/

3. Coaching językowy dla korespondentów zagranicznych.

4. Trening dla tłumaczy tekstów literackich i fachowych.